טרילוגיית הפניקס - חלק 1 הלוחמת - (אלקטרוני)
טוען, נא להמתין...
טרילוגיית הפניקס - חלק 1 הלוחמת - (אלקטרוני)

טרילוגיית הפניקס - חלק 1 הלוחמת - (אלקטרוני)

  • גודל: 210 עמודים (הערכה)
  • שפה: עברית
  • שנת הוצאה: 2023
  • מק"ט: HBSEG-2303011
  • שתף דרך:
מחיר: 35.00

כרגע לא ניתן לרכוש ספרים

הצצה בספר

טרילוגיית הפניקס – חלק 1 – הלוחמת
קוראים לי הדר, והחיים הפכו אותי ללוחמת. האהבה הראשונה שלי שברה אותי לרסיסים, וכמו עוף החול נולדתי מחדש, בלי שידעתי שזה קיים בתוכי, כלוחמת.נשבעתי שבי לא יפגעו שוב, והפכתי את הגוף שלי למכונה חזקה וקטלנית!
"יש לנו מקצוע ממית. אנחנו משחקים בתפקיד של אלוהים, ויש לנו המון כוח בידיים. אבל תזכרו, יש קו דק בין להיות צלף מיומן לבין להיות רוצח", הזהרתי את החניכים שלי בקורס הצלפים היוקרתי של צה״ל. כן, הפכתי להיות הצלפית הראשונה בצבא, והתאהבתי באדרנלין שכל ירייה עוררה בי. ברגע הזה ידעתי מה אני רוצה לעשות בחיים, ומהנתיב הזה לא הייתי מוכנה לסטות, גם כשגיליתי איזה מחיר גבוה אני צריכה לשלם כדי להישאר באמת שלי".
״טוב, זה מקסים! לקח להדר הרבה זמן להתפכח, להתאפס ולבנות את עצמה, אבל המסר של קודם לכבד את עצמנו עובר כחוט השני לכל אורך הספר והיה לי השראה, כולל הסקס והארוטיקה, שהיו תבלין מעורר בטוב טעם. לא הייתי משנה בספר הזה אף מילה. קראתי את כל הטרילוגיה ביומיים״
שירן אפניאר

בחלק הראשון של טרילוגיית הפניקס פוגשים את הדר דרך שלוש מערכות יחסים שנשזרות בדרך הייחודית, המלהיבה ומעוררת ההשראה שהיא בחרה לחיות. האם חושיה המחודדים ינחו אותה להתגבר על כל משבר? האם העבר יפסיק לרדוף אותה? האם העתיד שהיא יוצרת עכשיו בלי לדעת, ימלא את החסר?
שרונה הדר חורי

שרונה הדר חורי

נעים להכיר...(: קוראים לי שרונה הדר חורי, ואני מאפשרת שינויים, בקלילות... אני בעלת משרד לאדריכלות בריאה ומושכת שפע, על בסיס שיטת הפנג שווי כבר 24 שנים. וגם... מנחה בינלאומית סופרת ויוצרת של הרצאות, סדנאות וקורסי העצמה ייחודיים במגוון נושאים עם שפת השאלה הפתוחה, שיטת מודעות שמאפשרת לקלוט, להקשיב, להיות ולהגביר את קול האמת של כל אחד ואחת מאיתנו, יותר. ספרי הראשון, ״חמשת המפתחות לחיות בתקווה עם שפת השאלה״ תורגם לאנגלית, מתורגם לאיטלקית ומופץ בהודו ובסין. מעניין מה טרילוגיית הפניקס תיצור בארץ ובעולם?