נסיקה עסקית - ספר אלקטרוני
טוען, נא להמתין...
נסיקה עסקית - ספר אלקטרוני

נסיקה עסקית - ספר אלקטרוני

  • גודל: 160 עמודים (הערכה)
  • שפה: עברית
  • שנת הוצאה: 2021
  • מק"ט: HBSG160801
  • שתף דרך:
מחיר: 30.00

לרכישה

או שליחה כמתנה
עם הקדשה אישית

כרטיס אשראי או PayPal

הצצה בספר

בישראל קשה!
זה מה שלימדו אותנו לחשוב על הצלחה כלכלית ועסקית בישראל.
בזמן שרוב האנשים מבלים את זמנם על הספה בצפייה בחדשות ובכל מה שלא בסדר בחברה הישראלית, יש קהילת מצליחנים שהחליטה לעשות "נסיקה מהספה" לעולם העסקים ולייצר עשרות, מאות ואף מיליוני שקלים בכל שנה, להם ולמשפחותיהם.
את הקהילה הזו מובילים אסף הנעמן הלל ואיתמר בן חור.
לאחר שנים רבות בעולם העסקים, מצא את עצמו אסף הנעמן הלל - בגיל 35 גרוש, על סף פשיטת רגל, בחובות של מאות אלפי שקלים - דופק על דלתה של אמו כדי שיהיה לו היכן לישון.
בגיל 22, בזמן שהיה סטודנט לרפואה משלימה, גילה פתאום איתמר בן חור שכל מרציו "תפרנים" ושהוא מציב את עצמו במסלול לעוני ולבינוניות כלכלית. במשך 18 חודשים נכשל בכל מיזם עסקי שפיתח ולא היה מסוגל למכור את מוצריו אף שמשמעות הדבר הייתה להציל את חייו.
לאחר שהם גילו את 5 מפתחות ההצלחה, הפורמולה לאופי רב עצמה, ואת 21 הסודות להכנסת מיליון שקלים בשנה, הקימו ביחד את החברה "נסיקה עסקית", וקהילה אדירה של בעלי עסקים המונה מעל 60,000 חברים בישראל.
בעזרת סודות אלו, כבר בשנה הראשונה בעסק הצליחו להכניס מיליוני שקלים בשנה ולייצר עשרות מיליוני שקלים למאות לקוחות חברת "נסיקה עסקית". ביחד הם מראים כיצד לבצע נסיקה עסקית בעסק שלך כבר בשבועות הקרובים, לחוות צמיחה אישית, עסקית וכלכלית אדירה ולהכניס לחשבון הבנק כסף בסדר גודל של לפחות 6 ספרות בחודש.
היום נחשבים אסף ואיתמר יועצי השיווק והמכירות היקרים בישראל. ליווי צמוד שלהם עולה מאות אלפי שקלים בשנה, ואותו מקבלים רק אלו שרוצים את הטובים ביותר ומוכנים לעבור את ההתפתחות האישית, התודעתית והעסקית הנחוצה כדי להיות ראויים להצלחה.
מטרת ספר זה היא להעניק לך ידע, כלים וחכמת חיים שיאפשרו גם לך לקום מהספה, להיפרד מחשיבה של בינוניות ולהתחיל את מסע ההצלחה האישי שלך לעבר הגשמה עצמית והצלחה כלכלית.
גלה שיטת נסיקה עסקית ב- www.nesikaiskit.co.il
צור אתנו קשר ב- support@nesika.co.il

עוד ספרים מאותה קטגוריה