סגול הוצאה לאור
טוען, נא להמתין...

סֶגול (על שם סימן הניקוד) היא הוצאה לאור בבעלות "אות הפקות" – שפועלת משנת 1996, ומאחוריה הוצאה לאור וניהול הפקה של כ 1200 ספרים! מכל הסוגים והז'אנרים, שיצאו גם בשמן של הוצאות לאור אחרות או בהוצאה פרטית של הכותבים. חלק מכובד מאוד מהספרים שהופקו, נמכרו בחנויות הספרים במאות, באלפים ובעשרות אלפי עותקים מכול ספר!

הניסיון הנצבר, ומאות הלקוחות (הסופרים והמחברים) המרוצים, והראיה קדימה של עולם הספרים, בעולם ובארץ, הם אלו שהביאו ב 2014 להקמתה של הוצאה לאור המיועדת גם לספרים אלקטרוניים!

הספרים האלקטרוניים כבשו בעשור האחרון את ארצות הברית, מערב אירופה, ומדינות במזרח אסיה, וממשיכים לכבוש את העולם כולו. אנו עדיין בעיצומה של מהפכה בתחום קריאת ספרים, כאשר עתיד הספרים נמצא בספרים האלקטרוניים, וההוכחות לכך הן רבות. (ראו ערך "אמזון"...)

יתרונות רבים טמונים ברכישה של ספר אלקטרוני (מצד הקורא) ובכל חודש מתווספים קוראים רבים שרוכשים את הספר הבא שלהם כספר אלקטרוני.

הצוות המקצועי העומד מאחורי ההוצאה לאור הוא גדול, מנוסה מאוד, אמין, ועם תודעת שירות גבוהה במיוחד, ויעידו על כך הסופרים הרבים שספריהם הופקו במקצועיות במהלך השנים. לצוות המקצועי, הצטרף גם צוות טכני העוסק בחלק האלקטרוני של הפקת הספרים.

אנו נעמוד לרשותכם, ובסבלנות רבה, בכדי לתת מענה לכל שאלה ועניין.

בברכה,

אבי ליפשיץ, מנכ"ל ההוצאה.