סגול הוצאה לאור
טוען, נא להמתין...

אודות סגול הוצאה לאור

סֶגול (על שם סימן הניקוד) היא הוצאה לאור בבעלות "אות הפקות" – שפועלת משנת 1996. מאחוריה ניהול הפקה והוצאה לאור של כ 1000ספרים שונים! מכל הסוגים והז'אנרים, שיצאו בשם לקוחות שלנו בהן הוצאות לאור שונות או בהוצאה פרטית. רוב הספרים שהופקו, הופצו ונמכרו בחנויות הספרים במאות, באלפים ואף בעשרות אלפי עותקים מכול ספר.
הניסיון הנצבר, ומאות הלקוחות (הסופרים והמחברים) המרוצים, והראייה קדימה של עולם הספרים, בארץ ובעולם, הם אלו שהביאו להקמתה של הוצאה לאור המתמחה בנוסף להפקת ספרים מודפסים, גם בספרים אלקטרוניים.


הספרים האלקטרוניים כבשו בעשור האחרון את ארצות הברית ומדינות רבות נוספות. גם בארץ אנו בעיצומה של מהפכה בתחום קריאת ספרים, כאשר עתיד הספרים נמצא בפורמט האלקטרוני, וההוכחות לכך הן רבות.


יתרונות רבים טמונים בהוצאתו לאור של ספר אלקטרוני (מצד הכותב) כמו גם ברכישה של ספר אלקטרוני (מצד הקורא) ובכל שנה מתווספים קוראים רבים שרוכשים את הספר הבא שלהם כספר אלקטרוני ולא כספר מודפס.


הצוות המקצועי העומד מאחורי ההוצאה לאור מנוסה מאוד, אמין, ועם תודעת שירות גבוהה במיוחד, ויעידו על כך הסופרים הרבים שספריהם הופקו במקצועיות במהלך השנים. לצוות המקצועי, הצטרף גם צוות טכני העוסק בחלק האלקטרוני של הפקת הספרים.
אתם מוזמנים לצור קשר ואנו נעמוד לרשותכם, בכדי לתת מענה לכל שאלה ועניין.
בברכה,
אבי ליפשיץ,
מנכ"ל